Los Hombres de Paco
Dobrodošli na forum serije "Pakov svet", molimo vas da se registrujete, kako bi forum videli u potpunosti.
Hvala!Administracija LDHP foruma!
Los Hombres de Paco
Dobrodošli na forum serije "Pakov svet", molimo vas da se registrujete, kako bi forum videli u potpunosti.
Hvala!Administracija LDHP foruma!
Los Hombres de Paco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Hombres de Paco

Dobrodošli na forum o seriji Pakov Svet. Želimo vam lep provod na forumu.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Twilight saga

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Silvia Castro
Viši inspektor
Viši inspektor
Silvia Castro


Posts : 1415
Join date : 22.12.2009
Age : 29
Location : Uzice,Srbija

Twilight saga Empty
PočaljiNaslov: Twilight saga   Twilight saga Icon_minitimePon Feb 22, 2010 4:38 pm

Prosle godine je pocela moja manija za Twilightom i sada se ne odwajam od tih knjiga.Od kada sam bila mala wolim wampire i Twilight mi je ulepsao ziwot.Sto se mene tice knjiga je cist pogodak!!!Radi se o obicnoj dewojci koja se zowe Bela i dolazi da zivi kod swog oca u kisowiti Forks,u tom gradu swi zeljno iscekuju da je upoznaju.Bela je tiha,powucena,smotana ni nalik dewojkama iz grada iz kog je dosla.Wec prwog dana priwlaci joj paznju porodca wampira-Kalenovi.Kasnije se ona zaljubljuje u jednog od njih-Edward i tu pocinje njihowa ljubawna prica. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mrs. Silva ♥
Mlađi policajac 1. klase
Mlađi policajac 1. klase
Mrs. Silva ♥


Posts : 67
Join date : 08.03.2010
Age : 27

Twilight saga Empty
PočaljiNaslov: Re: Twilight saga   Twilight saga Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:48 am

Obozavam.Twilight.Sagu. Very Happy Very Happy Very Happy
Mnooogo su mocne knjige,a takodje i filmovi <333
aaaaa
Nazad na vrh Ići dole
 
Twilight saga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Hombres de Paco :: Off-topic :: Knjizevnost/Literatura-
Skoči na: